کیتو یک دستگاه تنفسی هوشمند کتون است که شما را از طریق

رژیم لاغری راهنمایی می کند

 

برنامه همراه آن شامل برنامه های غذا، دستور العمل ها و (مهم تر) آنچه که در

Chipotle

سفارش می دهید.

 

متاسفانه برای افراد مبتلا به کیتو، این کاملا آسان نیست که بفهمیم که آیا شما در کتوز هستید. (حتی اگر شما احساس خود را به آوکادو تبدیل کنید.) برای هر کسی که بخواهد اطمینان حاصل کند که آنها کم کالری کم و چربی کمتری مصرف نمی کنند، دستگاه هایی مانند نوار کتونی ادرار، آنالایزر نفس و متر سنج خون می توانند کمک کنند. نوع جدیدی از کیتون نفسگیر کننده که امروزه از تکنولوژی پیشرفتهتری بهره میبرد، نسبت به همتایان موجود خود استفاده میکند: کیتو یک تجزیه کننده هوشمند است که با یک برنامه برای هدایت همراه است.

 

هنگامی که شما breathalyzer را به تلفن خود و برنامه Keyto وصل کرده اید، می توانید اندازه گیری های بدن، سن و اهداف خود را وارد کنید. همانطور که از breathalyzer استفاده می کنید، شما "سطح کلیدو" دریافت خواهید کرد که اساسا نشان می دهد که کجا هستید در طیف کتوسیت هستید. این برنامه دستورالعمل های کوتو دوستانه و راهنمایی های شیوه زندگی بر اساس آمار شما را توصیه می کند. به عنوان مثال، اگر از کتوز بیرون بیایید، برنامه ممکن است غذاها یا

غذاهای پرچرب را که می تواند به شما در بازی بازگردد، توصیه کند. همچنین شامل یک پایگاه داده از غذاهایی است که براساس رعایت قوانین و گزینه های آنها در زنجیره های فست فود ملی تأمین می شود. شما می توانید از

رژیم لاغری موثر در کوتاه مدت همکلاسی ها و انگیزه های خود را برای تغذیه اجتماعی از انواع که کاربران می توانند چالش های عمومی یا خصوصی را با مدیران ایجاد کنید جایی که آنها می توانند عکس از وعده های کتو خود را آپلود و صحبت با دوستان.

 

"یکی دیگر از آنالایزرهای تنفسی کتون وجود دارد، اما من فکر می کنم که اولین ما با یک برنامه همراه است و واقعا شما را از طریق یک برنامه که به طور مستقیم به مصرف کنندگان در یک راه دوستانه و قابل دسترس در دسترس است هدایت می کند." (در دیگر اخبار نفسگیر، این دستگاه طراحی شده است که به شما کمک می کند تا متابولیسم خود را هک کنید.)

 

ویژگی های رمان در کنار، عملکردهای Keyto به طور مشابه به Ketonix و دیگر موجودات کوئتون موجود می باشد. این سطح استون را در نفس خود حس می کند. هنگامی که شما در کتوز باشید این سطح بالاتر خواهد بود. به همین دلیل است که "پاک کننده ناخن لهستانی" یکی از ضعف های رژیم غذایی است. این سنسور برای استون بسیار انتخابی است - به احتمال زیاد واکنش نسبت به سایر ترکیبات، که باعث می شود دستگاه دقیق باشد. به گفته این پژوهش، تحقیقات محدود شده است که آیا کتون ها می توانند به دقت از طریق نفس شما ردیابی شوند یا خیر، و اندازه گیری سطح کتون از طریق خون، بهترین گزینه است. با این حال، بسته به اینکه چگونه در مورد سوزن ها احساس می کنید یا از کتوز می ترسید، می توانید راهی پیدا کنید.

 

Keyto

در حال حاضر در Indie با گزینه های پیش سفارش با شروع از 99 دلار و تحویل تخمین زده شده از ژانویه 2019 است. در عین حال، برنامه غذای keto ما را برای مبتدی ها بررسی کنید، که همچنین به شما کمک می کند تا کتوز را بردارید.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: برنامه ,کتوز ,توانند ,کتون ,دستگاه ,طریق ,اندازه گیری ,برنامه همراه ,رژیم لاغری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجربیات یک مربی فبک وبلاگ خبری رز فایل های اموزشی و کمیاب فروشگاه آنلاین دیجی کالا جهانگیری یادآوری بهینه سازی سایت و سئو او صدایم زد بابابرقی رکنا - اخبار حوادث ایران و جهان و غرب کشور